Türkiye'nin En Ucuz Elektrik Malzemeleri Online Satış Sitesi


2000 yılından itibaren yapmış olduğumuz Elektrik malzemeleri ticaretinde, edindiğimiz tecrübeyi Online Alışverişe aktararak siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunduk. Online Alışverişi geliştirerek, hizmet anlayışımızla fark yaratmak istiyoruz.

 

Elektriknet.com'un Kuruluş Amacı Nedir? 

 

Amacımız son kullanıcıya internet üzerinden ürünlerini tanıtmak ve müşterilerini yormadan en hızlı bir şekilde ürünlerin sevkini tek tıkla yerine ulaştırmaktır. Ayrıca Elektrik malzemelerinde Online alışverişin lideri olmak, tüm müşterilerimize eşit ve en uygun fiyatlarla hizmet sağlamak istiyoruz.

 

Ürünlerimiz  üretici firmalar tarafından verilen garanti koşulları geçerlidir. Arıza veya sorunlu ürünle karşılaşmanız durumunda her türlü yardımı ve desteği sağlıyoruz. 

 

Elektriknet.com'a Nasıl Ulaşabilirim?

 

elektriknet.com’a (+90) 212 520 30 06 numaralı, (0) 532 423 75 74 numaralı telefondan veya satis@elektriknet.com mail adresinden hafta içi saat 09:00 - 18:00 arasında ulaşabilirsiniz.

 

Güncel kampanyalarımızdan hızlı bir şekilde haberdar olmak için www.elektriknet.com adresimizi takip edebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya üzerinden Facebook, ve Instagram sayfalarından elektriknet.com‘u takip edip yüksek iskonto ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

 

Üyelerimize nerede olurlarsa olsunlar, en iyi ürünleri en uygun fiyatla ulaştırmak için çalışıyoruz.

 

Büyümemize katkı olan siz değerli üyelerimize her zaman bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Keyifli Alışverişler Dileriz.